Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Які строки сплати транспортного податку?

опубліковано 24 листопада 2022 о 08:35

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує платникам податків, що відповідно до п.п. 267.7.1 п. 267.7 ст. 267 розд. ХІІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 –VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податок сплачується за місцем реєстрації об’єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

Транспортний податок сплачується у строки сплати податку, встановлені п.п. 267.8.1 п. 267.8 ст. 267 ПКУ, а саме:

а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

 

https://t.me/infoTAXbot

 

Підписуйтеся на канали інформування ДПС:

 

https://t.me/tax_gov_ua

 

facebook.com/TaxUkraine/

 

youtube.com/TaxUkraine

 

Комунікаційна податкова платформа Головного управління ДПС у Сумській області sumy.ikc@tax.gov.ua