Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Хто є податковим агентом згідно з ПКУ?

опубліковано 24 листопада 2022 о 08:45

Головне управління ДПС у Сумській області інформує платникам податків, що згідно з п.п.14.1.180 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) податковий агент щодо податку на доходи фізичних осіб - юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ), самозайнята особа, представництво нерезидента - юридичної особи, інвестор (оператор) за угодою про розподіл продукції, які незалежно від організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками та/або форми нарахування (виплати, надання) доходу (у грошовій або негрошовій формі) зобов’язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок, передбачений розд.IV ПКУ, до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за порушення його норм в порядку, передбаченому ст.18 та розд.IV ПКУ.

 

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»:

 

https://t.me/infoTAXbot

 

Підписуйтеся на канали інформування ДПС:

 

https://t.me/tax_gov_ua

 

facebook.com/TaxUkraine/

 

youtube.com/TaxUkraine

 

Комунікаційна податкова платформа Головного управління ДПС у Сумській області sumy.ikc@tax.gov.ua