Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Офіційне працевлаштування має ряд значущих переваг

опубліковано 20 листопада 2023 о 13:52

Головне управління ДПС у Сумській області акцентує, що офіційне працевлаштування має ряд значущих переваг, що роблять його вигідним не лише для працівників, але й для роботодавців. Ця форма праці створює стабільні умови для розвитку бізнесу та професійного зростання працівників. 

Пропонуємо до уваги ключові аспекти цієї теми.

Для робітників:
Соціальний захист та стабільність:
Офіційне працевлаштування забезпечує працівникам соціальний захист та стабільність. Вони отримують доступ до медичного страхування, відпусток, оплачуваних хвороб, що робить їхнє життя більш захищеним і надійним.

Пенсійне забезпечення:
Робітники, які офіційно працевлаштовані, мають можливість будувати своє пенсійне забезпечення, забезпечуючи фінансову стабільність у пізніший період життя.

Професійний розвиток:
Офіційне працевлаштування сприяє професійному розвитку працівників через надання доступу до навчальних курсів, тренінгів і семінарів. Це допомагає удосконалювати навички та розвивати кар'єрний потенціал.

Для роботодавців:
Стабільність та довіра:
Офіційне працевлаштування створює відносини на основі стабільності та довіри між роботодавцем і працівником. Це робить робочий процес більш ефективним і допомагає побудові позитивної корпоративної культури.

Менше ризиків і порушень:
Роботодавці, які працевлаштовують працівників офіційно, уникають ризиків та порушень законодавства, пов'язаних з неофіційною або тимчасовою працею.

Підвищення продуктивності:
Забезпечення стабільних умов праці та соціальних гарантій підвищує задоволеність працівників і, відповідно, підвищує продуктивність персоналу.


Отже, офіційне працевлаштування є ключовим елементом успішного бізнесу та розвитку кар'єри. Для робітників воно означає стабільність та соціальний захист, а для роботодавців – надійність та підвищену продуктивність.