Запровадження режиму воєнного стану в Україні стало серйозним випробуванням у фінансуванні життєдіяльності територіальних громад Сумщини.
Статистика бюджетних надходжень Хмелівської громади свідчить про відповідально, своєчасно й повному обсязі сплачені суми податків, які формують фінансовий ресурс для життєдіяльності її мешканців в умовах війни.
За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області у 2023 році платники податків Хмелівської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 87,3 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 61,1 млн грн, єдиного податку у сумі 8,0 млн грн, земельного податку – 17,8 млн гривень.
Податківці стверджують, що суб’єкти господарювання Хмелівської територіальної громади цілковито розуміють наскільки важливою є кожна сплачена до бюджету гривня й виконують свій обов’язок перед державою, сумлінно сплачуючи податки.