Забезпечення належного, безперервного та повного виконання місцевих бюджетів - одне із головних завдань, з якими довелося стикнутися територіальним громадам в умовах дії воєнного стану.
За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за період січня-жовтня 2023 року платники податків Грунської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 20,0 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 11,4 млн грн, єдиного податку у сумі 4,0 млн грн, земельного податку – 3,8 млн гривень.
Наведені суми свідчать про те, що платники Грунської територіальної громади гідно виконують свій конституційний обов’язок зі сплати податків, зборів та інших податкових платежів. Своїм внеском вони забезпечують своєчасне й повне виконання бюджетних призначень, таких необхідних під час війни.