Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Бочечківської ТГ сплатили до місцевих бюджетів понад 84,0 млн гривень

опубліковано 20 листопада 2023 о 11:11

Попри складної ситуації в країні, платники Бочечківської територіальної громади сумлінно виконують свої податкові обов’язки перед державою та своєчасно сплачують податки. Статистика свідчить, що окрім дисциплінованої сплати податків, наші громадяни забезпечують їх стабільне зростання у порівнянні з минулим роком. А це свідчить про їхню чітку громадянську позицію та власний вклад для підтримки держави, військових та громадян у складний воєнний час.

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за період січня-жовтня 2023 року платники податків Бочечківської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 84,2 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 72,2 млн грн, єдиного податку у сумі 4,5 млн грн, земельного податку – 6,1 млн гривень.

Податківці нагадують про необхідність своєчасної та повної сплати податків, неухильного дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної та повної виплати заробітної плати на рівні встановленої законодавством, адже це необхідно для підтримки економіки держави, ЗСУ та громадян, постраждалих від війни.