Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Адмінпослуги, що надаються Шосткинською ДПІ

опубліковано 17 травня 2023 о 11:50

Шосткинська  ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області інформує, що за   січень - квітень  2023 року Центром  обслуговування платників опрацьовано 1898  звернень щодо надання адміністративних послуг. 

Найбільш запитуваними є послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Їх отримали 1114 фізичних осіб. Внесено 4  відмітки  до паспорту громадянина  України про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Надано  послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 205 платникам податків .  

За січень – квітень  2023 року зареєстровано 124 платників єдиного податку, надано 262  витягів з реєстру платників єдиного податку та 7 витягів з реєстру платників податку на додану вартість, видано 17 довідок про доходи фізичних осіб – підприємців,  зареєстровано 76 книг обліку розрахункових операцій, 43 розрахункові книги та 36 реєстраторів розрахункових операцій. 

Опрацьовано 10 звернень    від фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України. 

Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС. 

В залі ЦОП до послуг платників є комп’ютер, який  підключений  до мережі Інтернет і дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв. 

Щоденно спеціалісти ДПІ надають консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи сервісу «Електронний кабінет платника» та інших сервісів. 

Отримання електронного цифрового підпису дає можливість подавати податкові декларації через сервіс «Електронний кабінет платника» або через інші програмні забезпечення, а в перевагах подання податкової звітності в електронному вигляді як для себе, так і для податкової служби, платники податків вже переконалися. 

Кваліфікований електронний підпис кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу. 

За консультаціями з питань надання адміністративних послуг можна звернутись за телефонами (05449) 2-30-73  або безпосередньо до Центру обслуговування платників м. Шостка, вул. Знаменська, 2, понеділок  - п'ятниця з 09 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.; вихідні дні - субота та неділя.

З переліком адміністративних послуг, які надаються в центрі обслуговування платників Шосткинської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області  можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області  в розділі «Діяльність» або в банері «Центри обслуговування платників».