Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сумська ДПІ: протягом 2022 року громадянам та представникам бізнесу надані 33788 - адміністративних послуг

опубліковано 03 січня 2023 о 13:26

Працівниками ЦОП Сумської державної податкової інспекції здійснюється сервісне обслуговування платників податків;  реєстрація та ведення обліку платників податків і платників єдиного внеску, об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням; формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб - платників податків, надання адміністративних послуг, своєчасне приймання та комп’ютерна обробка податкової звітності, тощо.  

         Протягом січня - грудня 2022 року громадянам та представникам бізнесу надані 33788 - адміністративних послуг, з них 8688 - в електронній формі.

         Найбільша їх частина - це видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Нею скористалися 13677 платників. Видано відомостей із Державного реєстру фізичних осіб-платників про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків 4508 платникам.

         Користуються попитом і такі адміністративні послуги: реєстрація платника єдиного податку, за дванадцять місяців поточного року зареєстровано 5985 платників, сформовано 4622 витягів з реєстру платників єдиного податку. Окрім того, за період з січня по грудень 2022 року спеціалісти ЦОП видали 504 довідки на підтвердження статусу податкового резидента України, видано довідок про доходи фізичних осіб-платників податків – 346.

Згідно наказів Головного управління ДПС у Сумській області №51 від 25.04.2022р. «Про виконання функціональних повноважень ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області в умовах воєнного стану» та наказу №64 від 23.05.2022 « Про внесення змін до наказу Головного управління ДПС у Сумській області від 25.04.2022 №51» виконання повноважень за Білопільську  ДПІ, у якій запроваджено дистанційну роботу покладено на Сумську ДПІ.

         Протягом квітня-грудня 2022 року працівниками відділу з надання адміністративних та інших послуг, організації роботи ЦОП Сумської ДПІ надано адміністративних послуг по ДПІ, в яких запроваджено дистанційну роботу в кількості  428, а саме:

         Білопільська ДПІ - зареєстровано 257 платників єдиного податку, сформовано 171 витягів з реєстру платників єдиного податку.

         За даний період зареєстровано: реєстраторів розрахункових операцій     (РРО) – 1560, книг обліку розрахункових операцій - 1754.

         В Центрі обслуговування Сумської  ДПІ платники податків мають змогу отримати усні консультації з питань оподаткування, подати звіти, отримати  реквізити бюджетних рахунків щодо сплати податків та зборів, а також зробити звірки щодо облікових даних по податкам та зборам.

         Податківці звертають увагу, що громадяни можуть отримати послуги не відвідуючи податкову. Для цього необхідно за допомогою електронного ключа скористатися відповідним сервісом в Електронному кабінеті платника (https://cabinet.tax.gov.ua).