Головне управління ДПС у Сумській області звертає увагу, що сьогодні, звертає увагу, що 01 грудня 2025 року, понеділок, останній день сплати за жовтень п. р.:
▪ рентної плати за:
- користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини;
- користування радіочастотним спектром (радіочастотним ресурсом) України;
- транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами територією України;
- транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;
▪ плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (крім громадян);
▪ плати за землю, визначеної у податковій декларації, фізичними особами – підприємцями – власниками та землекористувачами земельних ділянок;
▪ податку на додану вартість;
▪ акцизного податку;
▪ податку на доходи фізичних осіб та військового збору від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді:
- процентів на поточний або депозитний банківський рахунок;
- процентів на вклади члена кредитної спилки;
▪ податку на доходи фізичних осіб та військового збору податковим агентом, у разі якщо оподатковуваний дохід нараховується податковим агентом, але не виплачується (не надається) платнику ПДФО.