До уваги платників податків Конотопського району!
Головне управління ДПС у Сумській області повідомляє: у зв’язку з масованою ворожою атакою на місто Конотоп та з огляду на безпекову ситуацію в цілому, сьогодні, 22 жовтня, надання адміністративних послуг в Конотопській ДПІ може бути тимчасово припинено або послуги можуть надаватися з перебоями. У тому числі можливі перебої в роботі телефонних ліній.
Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася. Надання послуг відновиться після стабілізації безпекової ситуації. У разі потреби, при відсутності або перебоях з електропостачанням, будівля Конотопської ДПІ буде підключена до резервного джерела живлення.
У разі необхідності термінового вирішення податкових питань платники можуть звертатися в месенджер офіційної Facebook-сторінки Головного управління ДПС у Сумській області чи за телефоном 0542 68 51 11 (сектор інформаційної взаємодії).