Війна стала справжнім випробуванням для вітчизняної економіки та державного бюджету України в цілому.
Заради перемоги українці прикладають чималі зусилля сплачуючи податки, чим допомагають державі подолати складний фінансовий стан та гідно підтримати її обороноздатність. Вони розуміють, що бажаний мир в країні напряму залежить від кожного з нас.
За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області платники Охтирського району Сумської області дуже відповідально ставляться до сплати податків і зборів. Так, протягом 11 місяців 2023 року ними було сплачено до місцевих бюджетів 1089,7 млн гривень. Зазначена сума на 94,1 млн грн перевищила показник аналогічного періоду минулого року.
У розрізі бюджетоформуючих податків надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 724,2 млн грн, єдиного податку – 104,9 млн грн, земельного податку - 89,7 млн гривень.
І це суттєвий внесок, який дозволить забезпечити своєчасне й повне виконання місцевих бюджетів та фінансову підтримку територіальних громад у період воєнного стану.