Головному управлінні ДПС у Сумській області повідомляють, що громадянам, які мають бажання проводити діяльність, пов’язану із наданням допомоги ЗСУ, необхідно особисто подати відповідні документи до будь-якого органу податкової служби, або поштою до органу ДПС за місцем реєстрації.
При цьому слід подати заяву про включення чи внесення змін до Реєстру волонтерів за формою N 1-РВ, з позначкою "Включення до реєстру".
Крім того, необхідно подати оригінал та копію ідентифікаційного коду, копію паспорта, довідку про відкриття рахунку чи рахунків від банку, у якому був відкритий рахунок.
Увага! У разі подання документів поштою - підпис фізичної особи на заяві та копія довідки про відкриття чи закриття рахунка, який використовуватиметься для здійснення благодійної діяльності, мають бути завірені нотаріусом.