Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Про надходження до бюджетів усіх рівнів за січень - вересень 2022 року в розрізі видів економічної діяльності

, опубліковано 13 жовтня 2022 о 15:32

Протягом січня - вересня поточного року Головним управлінням ДПС у Сумській області мобілізовано до бюджетів усіх рівнів 14 127,1 млн. грн., в тому числі до Державного бюджету надійшло 7 806,1 млн. грн., місцеві бюджети області отримали 6 321,0 млн. гривень.

Найбільшу суму надходжень до бюджетів усіх рівнів забезпечено підприємствами промисловості – 6 270,6 млн. грн., або 44,4 відс. від загальної суми надходжень.

Щодо сплати до державного бюджету, то підприємства даної галузі також посідають позиції лідера: сплачено 5 163,8 млн. грн., що складає 66,2 відс. загальної суми. До місцевих бюджетів забезпечено 1 106,9 млн. грн. та 17,5 відс. відповідно.

Підприємства сільського господарства також мають вагомий вплив на стан надходжень до бюджетів. За січень - вересень 2022 року до зведеного бюджету с/г виробниками забезпечено сплату податків та зборів в сумі 1 215,6 млн. грн. або 8,6 відс. загальної суми; до державного бюджету мобілізовано 432,4 млн. грн., що становить 5,5 відсотка. До місцевих бюджетів підприємствами галузі сплачено 783,2 млн. грн. або 12,4 відс. від загальних надходжень.

Також до ТОП 3 по податковим надходженням входить бюджетна сфера, якою сплачено до зведеного бюджету 3 666,3 млн. грн., що склало 26,0 відс. від загальної суми надходжень. В тому числі до державного бюджету надійшло 1 028,8 млн .грн. (13,2 відс. загальної суми). Внесок до місцевих бюджетів від платників бюджетної сфери є більш вагомим – мобілізовано 2 637,5 млн. грн., або 41,7 відс. загальної суми.