Дорогі колеги, дорогі друзі!
Коли люди ззовні чують словосполучення «державний службовець», вони часто уявляють стоси паперів, суворі кабінети та сухі інструкції. Але ми з вами знаємо, що насправді державна служба - це про людей. Це про кожного з вас, хто зранку першим вмикає світло в кабінеті, хто ще дорогою на роботу вже прораховує в голові завдання на непростий день, і хто залишається після шостої вечора, бо «треба доробити».
Сьогодні День ДЕРЖАВНОЇ служби. І для мене державна служба - це не про статус чи посаду. Це про особливий внутрішній стрижень. Це вміння навіть після безсонних ночей, обстрілів та нескінченних тривог приходити на робочі місця, щодня розбиратися у складних законах, спокійно та професійно відповідати на гострі запитання й шукати рішення там, де, здавалося б, усе зайшло в глухий кут. Кожен ваш робочий день — це реальний внесок у те, щоб наша область жила, бізнес працював, а держава мала ресурси рухатися далі. Це величезна праця, яка часто залишається невидимою, але є абсолютно незамінною.
Нехай кожен ваш робочий день завершується відчуттям того, що ви зробили щось справді корисне та важливе. Бажаю вам невичерпної енергії, залізного терпіння та впевненості у кожному наступному кроці.
І найголовніше - нехай на нашу землю повернеться спокій, у наші домівки — затишок та безпека, а наша щоденна праця на благо держави наближає той день, коли ми зможемо впевнено будувати щасливе майбутнє під мирним українським небом.
Зі святом, колеги! Дякую за вашу стійкість та характер!
З повагою
начальник Головного управління ДПС у Сумській області Сергій ТКАЧУК