Сплата податків до бюджетів у нелегкий час – вагома підтримка економіки держави. Наповнення бюджету – одна з найбільш важливих складових фінансової стабільності країни, її обороноздатності та соціальної підтримки громадян.
За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за 6 місяців 2024 року платники податків Садівської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 48,7 млн гривень.
У розрізі податків та зборів забезпечено надходження з:
податку на доходи фізичних осіб – 34,9 млн грн;
єдиного податку - 7,5 млн грн;
земельного податку – майже 4,0 млн грн;
податку на нерухоме майно – 0,6 млн гривень.
Дякуємо платникам за фінансову підтримку місцевих громад!