За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за 6 місяців 2024 року платники податків Білопільської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 59,5 млн гривень.
Так, завдяки відповідальній позиції бізнесу за січень-червень 2024 року забезпечено надходження з:
податку на доходи фізичних осіб - 34,2 млн грн;
єдиного податку - 12,2 млн грн;
земельного податку – 10,7 млн грн;
податку на нерухоме майно – 1,2 млн гривень.
Платники Білопільської громади продовжують підтримувати державу у складний воєнний час, сумлінно перераховуючи податки. Завдяки їх відповідальній громадянській позиції та патріотизму бюджети стабільно отримують такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.