Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За лютий 2024 року  в  Центрі обслуговування платників податків Роменської ДПІ опрацьовано 913 звернень громадян щодо надання адміністративних послуг

опубліковано 07 березня 2024 о 10:18

За лютий 2024 року  в  Центрі обслуговування платників податків Роменської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області опрацьовано 913 звернень громадян щодо надання адміністративних послуг та надано 881 адміністративних послуг.

Серед найбільш поширених адміністративних послуг наступні:

Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків в кількості 483 послуги, що становить майже 55 відс. від загальної кількості наданих послуг.

Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми нарахованого доходу, нарахованого (перерахованого) податку та військового збору в кількості 212 адміністративних послуг, що становить 24 відс. від загальної кількості наданих адміністративних послуг.  

Крім того, за лютий  2024 року опрацьовано 63 заяв про застосування спрощеної системи оподаткування ( реєстрація, внесення змін чи відмови)  та зареєстровано в Реєстрі вперше 37  платників єдиного податку,  внесено змін до реєстру платників єдиного податку-26, видано  72 витяги з реєстру платника єдиного податку.

У ЦОПі Роменської ДПІ постійно надають практичну та методологічну допомогу платникам податків з питань реєстрації та встановлення РРО або ПРРО. В результаті вжитих заходів за лютий 2024 року зареєстровано 17 програмних РРО, 7– класичних РРО, 30- книг КОРО та 12 розрахункових книжок.

Також, в  ЦОПі Роменської ДПІ постійно проводяться навчання з питання подання податкової звітності в електронному вигляді, в результаті чого за лютий 2024 року платниками податків подано податкової звітності в електронному вигляді в кількості  понад 3 тисячі штук  або  понад 98 відс. подано через Електронний кабінет платника податків.