Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Підсумки роботи ЦОП Шосткинської ДПІ за напрямком з питань надання адміністративних послуг

опубліковано 08 лютого 2024 о 09:52

Фахівцями Шосткинської   ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області у Центрі обслуговування платників здійснюється сервісне обслуговування платників податків; реєстрація та ведення обліку платників податків і платників єдиного внеску; об’єктів оподаткування та об’єктів, пов’язаних з оподаткуванням; формування та ведення Державного реєстру фізичних осіб – платників податків; своєчасне приймання та комп’ютерна обробка податкової та іншої звітності; проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота щодо правильності заповнення декларацій; надаються адміністративні послуги. 

За січень 2024 року Центром  обслуговування платників Шосткинської  ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області опрацьовано 731 звернення   щодо надання адміністративних послуг.

Працівниками  Центру обслуговування платників Шосткинської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Сумській  області платникам видано 364 довідок  про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків.  З Державного реєстру фізичних осіб - платників податків видано 134 відомості про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків. 

Стати платником єдиного податку виявили бажання 38 суб’єктів підприємницької  діяльності, сформовано та направлено платникам  105  витягів з реєстру платників єдиного податку.  Внесено зміни до реєстру платників податків -44.  

Надано 4 витяги з реєстру платників податку на додану вартість, видано 1 довідку  про доходи фізичних осіб – підприємців,  зареєстровано 19  книг обліку розрахункових операцій, 9 розрахункових книги та 6 реєстраторів розрахункових операцій.

Опрацьовано 5 звернень    від фізичних осіб щодо підтвердження статусу податкового резидента України.

Окрім надання адміністративних послуг в ЦОП платникам та громадянам надавалися консультативні та інформаційні послуги щодо використання програмного забезпечення для подання звітності в електронному вигляді, щодо нарахованих та сплачених до бюджету податків і зборів, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, користування електронними сервісами ДПС.

В залі ЦОП до послуг платників є комп’ютер, який підключений  до мережі Інтернет і дає змогу платникам, які отримали електронний цифровий підпис, формувати та передавати звітність в електронному вигляді. Для зручності відвідувачів розміщена тематична друкована продукція, оформлені інформаційні стенди, що містять зразки заповнення декларацій, звітів та заяв.

Також звертаємо увагу платників на переважне отримання послуг в онлайн – режимі використовуючи можливості сервісу «Електронний кабінет» https://cabinet.tax.gov.ua.

Щоденно спеціалісти ДПІ надають консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи сервісу «Електронний кабінет платника» та інших сервісів.

Отримання електронного цифрового підпису дає можливість подавати податкові декларації через сервіс «Електронний кабінет платника» або через інші програмні забезпечення, а в перевагах подання податкової звітності в електронному вигляді як для себе, так і для податкової служби, платники податків вже переконалися.

Кваліфікований електронний підпис кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

За консультаціями з питань надання адміністративних послуг можна звернутись за телефонами (05449) 2-30-73 або безпосередньо до Центру обслуговування платників м. Шостка, вул. Знаменська, 2, понеділок  - п'ятниця з 09 год. 00 хв. до 16 год. 00 хв.; вихідні дні - субота та неділя.

З переліком адміністративних послуг, які надаються в центрі обслуговування платників Шосткинської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області  можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області  в розділі «Діяльність» або в банері «Центри обслуговування платників».