Запровадження режиму воєнного стану в Україні стало серйозним випробуванням у фінансуванні життєдіяльності територіальних громад Сумщини.
Статистика бюджетних надходжень Недригайлівської громади свідчить про відповідально, своєчасно й повному обсязі сплачені суми податків, які формують фінансовий ресурс для життєдіяльності її мешканців в умовах війни.
За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області у 2023 році платники податків Недригайлівської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 109,8 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 78,9 млн грн, єдиного податку у сумі 17,8 млн грн, земельного податку – 10,6 млн гривень.
Податківці стверджують, що суб’єкти господарювання Недригайлівської територіальної громади цілковито розуміють наскільки важливою є кожна сплачена до бюджету гривня й виконують свій обов’язок перед державою, сумлінно сплачуючи податки.