Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Річківської ТГ сплатили до місцевих бюджетів майже 27,0 млн гривень

опубліковано 20 листопада 2023 о 11:09

Місцеві бюджети за своїм змістом являються головним важелем у системі фінансового забезпечення окремих територіальних громад, адже за їхньою допомогою вирішуються надзвичайно важливі питання економічного розвитку органів місцевого самоврядування.

Наразі, в умовах воєнних дій, перед податківцями й платниками податків постало головне завдання - формування надійного економічного фронту. Адже від своєчасної та повної сплати податків до бюджетів усіх рівнів залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка військових й ЗСУ в цілому, допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.  

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за період січня-жовтня 2023 року платники податків Річківської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 26,9 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 15,3 млн грн, єдиного податку у сумі 5,0 млн грн, земельного податку – 6,2 млн гривень.

Платники Річківської громади прикладають чимало зусиль для прискорення бажаної перемоги, сплачуючи податки, тим самим допомагаючи державі подолати складний фінансовий стан та гідно підтримати її обороноздатність.  Вони розуміють, що бажаний мир напряму залежить від кожного.