Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Миколаївської селищної ради сплатили до місцевих бюджетів 150,6 млн грн

опубліковано 16 листопада 2023 о 14:20

Податкові надходження допомагають зменшити фінансові ризики та забезпечують стабільність економіки регіону чи країни, що є надзвичайно важливим в часи кризи або війни.

Наразі, в умовах воєнних дій, перед податківцями й платниками податків постало головне завдання - формування надійного економічного фронту. Адже від своєчасної та повної сплати податків до бюджетів усіх рівнів залежить фінансування обороноздатності держави, підтримка військових й ЗСУ в цілому, допомога соціальній сфері та громадянам, постраждалим від війни.  

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за період січня-жовтня 2023 року платники податків Миколаївської селищної ради сплатили до місцевих бюджетів 150,6 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 112,8 млн грн, єдиного податку у сумі 15,8 млн грн, земельного податку – 18,5 млн гривень.

Платники Миколаївської громади прикладають чимало зусиль для прискорення бажаної перемоги, сплачуючи податки, тим самим допомагаючи державі подолати складний фінансовий стан та гідно підтримати її обороноздатність.  Вони розуміють, що бажаний мир напряму залежить від кожного.