Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

За  лютий Роменською ДПІ надано 472 адміністративні послуги

опубліковано 06 березня 2023 о 11:55

      За  лютий  2023 року  в  Центрі обслуговування платників податків Роменської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області опрацьовано 514 звернень громадян щодо надання адміністративних послуг та надано 472 адміністративних послуг.

    Серед найбільш поширених адміністративних послуг  є Видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та Видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, що складає  майже  78 відс. від загальної суми наданих адміністративних послуг або  367 оброблених запитів.

       Крім того, в  лютому 2023 року опрацьовано 44 заяв про застосування спрощеної системи оподаткування та зареєстровано в Реєстрі вперше 14  платників єдиного податку, видано  28 витягів з реєстру платника єдиного податку.

        В ЦОПі Роменської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області постійно проводилися навчання з питання подання податкової звітності в електронному вигляді, в результаті чого за лютий 2023 року подано податкової звітності в електронному вигляді в кількості  4006  штук  або  99,5% від загальної кількості поданих декларацій.