Головне управління ДПС у Сумській області інформує про прийняття наказу Міністерства фінансів України від 09.06.2023 № 305 «Про затвердження Змін до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків» та наказу Міністерства фінансів України від 30.06.2023 № 356 «Про внесення змін до Змін до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків».
Зазначеними нормативно правовими актами затверджено зміни до Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822, у частині приведення у відповідність до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України.
Зміни до Положення передбачають, зокрема, внесення до Облікової картки фізичної особи – платника податків інформації про:
задеклароване (зареєстроване) місце проживання (перебування) особи;
зареєстроване місце проживання внутрішньо переміщеної особи.
Про це та питання забезпечення обслуговування громадян України, які виїхали з тимчасово окупованої російською федерацією території України, а також обслуговування фізичних осіб з тимчасово окупованої території старше 18 років, які не мають визначеного місця проживання на підконтрольній Уряду України території йдеться в листі ДПС України від 14.07.2023 № 16942/7/99-00-12-04-01-07.