Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

«InfoTAX» допомагає отримувати будь-яку податкову інформацію

, опубліковано 14 січня 2022 о 11:27

Головне управління ДПС у Сумській області нагадує, що отримати будь-яку необхідну податкову інформацію платник податків може отримати, скориставшись  чат-ботом Державної податкової служби України - «InfoTAX».

Для доступу до зручного та мобільного сервісу необхідно лише мати електронний підпис або бути зареєстрованим клієнтом одного з українських банків.

Для підключення чат-бота необхідно у відповідному месенджері (Viber, Telegram) знайти «InfoTAX», в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації та завершення налаштування нового сервісу.

Отримання інформації здійснюється за допомогою меню.

Вкладка меню «Особовий рахунок» надає можливість переглянути дані стану розрахунків з бюджетом, про залишок несплаченої пені, інформацію про борг, переплату та інформацію про зобов’язання за податкової звітністю, термін сплати яких не настав.

У вкладці меню «Інфо» розміщено податковий календар, дані про отримані квитанції.

Вкладка меню «Облікові дані» надає можливість переглянути реєстраційні дані, дані про об’єкти та рахунки платника податків.

У вкладці меню «Накладні» показується інформація про отримані та видані податкові накладні/розрахунки коригування, критерії ризиковості, дані позитивної податкової історії.

Вкладка СЕА ПДВ надає можливість отримати інформацію про суму, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН) та суму залишку на казначейському рахунку платника ПДВ.

Вкладка СЕА РПСЕ надає можливість отримати інформацію про суму, на яку платник податку має право зареєструвати акцизні накладні та суму залишку на казначейському рахунку платника СЕА РПСЕ.