Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наталія КІЯШКО: на підтримку української армії - 402 млн грн від платників податків Сумщини

опубліковано 17 листопада 2021 о 07:45

Начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО під час спілкування з представниками бізнес-спільноти області відзначила активно-позитивну позицію роботодавців, які з розумінням виконують свій громадянський обов’язок як перед державою, так і перед тими, хто сьогодні захищає незалежність та єдність нашої країни.

Керівник податківців області наголосила, що за період січня-жовтня 2021 року платники податків Сумщини перерахували до державного бюджету майже 402,1 млн грн військового збору. Ця сума перевищує показник відповідного періоду минулого року на 75,3 млн грн (23,0 відсотка).

Тільки в жовтні поточного року було сплачено 44,1 млн гривень військового збору, що більше показника аналогічного періоду 2020 року на 4,4 млн гривень.

- Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти. Ставка податку – 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування (загальний місячний або річний оподатковуваний дохід). Військовий збір у повному обсязі перераховується до Державного бюджету, - проінформувала Наталія КІЯШКО.