Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Олексій МАЗУРЕНКО: добровільне декларування доходів на часі та стосується кожного

, опубліковано 08 листопада 2021 о 16:56

- Нажаль, за 30 років ми маємо різні ситуації, коли людина за тих чи інших обставин отримувала гроші без сплати податків (і це може бути не лише великий бізнес), «заробітні плати в конвертах» - це вада нашої економіки сьогодні. Ми повинні розуміти, щоб побудувати сильну економічно розвинуту країну, країну економікою якої ми всі будемо пишатися ми всі разом повинні підвести нарешті риску під питанням ухилення від оподаткування, - на цьому акцентував заступник начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексій МАЗУРЕНКО під час спілкування з журналістами газети «Вісті громад».

Головне управління всіляко забезпечує інформаційну та консультаційну підтримку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування

Так, з початку липня у рамках інформаційної кампанії цього року органами Головним упраління ДПС у Сумській області підготовлено та розміщено на субсайті понад 150 інформаційних повідомлень,  проведено брифінг для ЗМІ, щомісяця надаються інтер'ю та коментарі на запити журналістів, понад 100 сеансів телефонного зв’язку «гаряча лінія», на інформаційних стендах розміщено 17 повідомлень. Для підвищення рівня обізнаності платників щодо процедури подання декларації створено різні види тематичної продукції, загальний тираж яких в межах Сумщини склав майде 5 тис примірників. До інформаційної кампанії максимально залучаються представники громадськості, бізнесспільноти, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування та ЗМІ.

Вся необхідна інформація є на вебпорталі ДПС України у банері «Одноразове (добровільне) декларування» та на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області, також слідкуйте за новинами та роз'яснення на офіційних сторінках податкової в соціальній мережі Фейсбук.

У кожному конкретному випадку на кожне питання ми надаємо платникам податків змістовні роз'яснення та консультації