Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Самостійно отримуємо інформацію про наявність або відсутність податкового боргу

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 12:42

      Головне управління ДПС у Сумській області інформує, що фізична особа – громадянин, яка не є суб’єктом господарювання, може отримати інформацію про наявність (відсутність) податкового боргу, скориставшись Електронним кабінетом, вхід до якого здійснюється за адресою: https://cabinet.tax.gov.ua, а також через офіційний вебпортал ДПС.

      Режим «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету   надає користувачу доступ до його особових рахунків зі сплати податків, зборів та інших платежів (дані інтегрованої картки платника). Червоним кольором буде позначено суми заборгованості перед бюджетом.

      Вхід до приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету здійснюється після проходження користувачем електронної ідентифікації онлайн з використанням кваліфікованого електронного підпису, отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг або через Інтегровану систему електронної ідентифікації – id.gov.ua (MobileID та BankID).

       Слід зазначити, що у разі виникнення у платника податків податкового боргу, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.