Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківцями Сумщини надано понад 99 тисяч адміністративних послуг платникам податків

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 11:44

- За період січня – вересня 2021 року платникам податків  надано 99 070 адміністративних послуг, у тому числі 62 400 через центри обслуговування платників, - зазначив на нараді в. о. начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексій Мазуренко.  

. У середньому органами ДПС області щоденно надається 532 адміністративні послуги, у тому числі 335 – через ЦОП.

Найпопулярнішою адміністративною послугою є  видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (їх видано в кількості  35 434).

Серед отриманих сервісних послуг великим попитом користується послуга з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків. Так, за дев’ять місяців цього року надано   29 840 таких послуг.

Запитуваною з боку суб’єктів господарювання є також послуга з  надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 8760 витягів).

Крім того, платникам податків надавалися такі послуги, як реєстрація платника єдиного податку (7456), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (3858), видача довідки про відсутність заборгованості платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (3366), видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (1820), видача ліцензії на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами (1410) тощо.

Виступаючий повідомив, що інформація про стандарти надання кожної адмінпослуги є у відкритому доступі – у розділі «Адміністративні послуги» на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області.