Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податківці Сумщини долучилися до масштабної екоініціативи «Створюємо ліси разом»

, опубліковано 11 жовтня 2021 о 13:15

На Сумщині стартувала двомісячна всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна». За три роки в рамках цієї програми планується висадити 1 млрд дерев і таким чином збільшити за 10 років площу лісів на 1 млн га.

Людина своєю діяльністю вже давно впливає на природу, змінюючи її. З кожним роком у світі все більше територій переходять до розряду сільгоспугідь, пасовищ, піддаються змінам у зв’язку зі зростанням міст, видобутком корисних копалин, будівництвом заводів та інших об’єктів народного господарства. Людське суспільство та ліси впливають один на одного як позитивним, так і негативним чином. Ліси надають екосистемні послуги людям і служать туристичною принадою. Ліси також можуть впливати на здоров'я людей. Тому розуміючи важливість такої ініціативи для кожного жителя планети податківці Сумщини активно долучаються до масштабної екоініціативи «Створюємо ліси разом».

Так, 8 жовтня спільно з депутатським корпусом обласної ради та під патронатом Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства  працівники Головного управління ДПС у Сумській області висадили  3,5 тисячі дерев.

- Час показав, що українці вміють об’єднуватися для розв'язання  важливих екологічних питань! Ліс – це чисте довкілля та свіже повітря. Ми всі знаємо, що завдяки лісу зберігається біорізноманіття. Якби кожен мешканець Сумської області підтримав цю ініціативу, долучився до благородної справи й посадив бодай одне деревце, це стало б непоганим результатом для всієї області. Впевнена, що об'єднавшись разом ми можемо зробити багато добрих справ на користь Лісу, на користь кожного жителя Сумщини та громадянина нашої держави.  Також, хочу акцентувати, що наша участь в акції стартувала майже у Всесвітній день середовища проживання, який у світі відмічається 6 жовтня, - зазначає начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО.

Довідково: Висадка нових лісів – це світовий тренд. ЄС збирається висадити  3 млрд дерев до 2030 року. Туреччина за останні роки створила сотні тисяч гектар нових лісів. Проєкти з відновлення тропічних лісів набувають масовості у Південній Америці, Африці, Південно-Східній Азії. Створення лісів у правильних місцях є не тільки потужним засобом боротьби зі зміною клімату, але і запобігає деградації ґрунтів, забрудненню та обмілінню рік, опустелюванню, сприяє збереженню біорізноманіття.

Більш детально про умови акції можна ознайомитися на сайті Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства https://sumylis.gov.ua/zelena-krayina/