Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Олексій МАЗУРЕНКО: належна комунікація з платниками податків Сумщини формує податкову культуру області

, опубліковано 12 жовтня 2021 о 11:56

Постійна комунікація з громадськістю та засобами масової інформації – важлива складова роботи органів влади, тому важливим елементом інформаційної політики податкової служби є впровадження єдиного підходу до здійснення комунікацій на місцях. 

У службі розроблено та впроваджено комунікаційну стратегію ДПС, яка є інформаційним провідником для керівників територіальних органів та спікерів з-поміж фахівців служби.

З метою підвищення рівня комунікації із засобами масової інформації податківці Сумщини на чолі з заступником начальника Головного управління ДПС у Сумській області  Олексієм МАЗУРЕНКОМ прийняли участь у тренінг-вебінарі, на якому міжнародні експерти EU Public Finance Management Support Programme for Ukraine презентували ключові аспекти з цієї тематики.

Належна комунікація з платниками податків Сумщини  формує податкову культуру області та виводить її та культуру сплати податків на новий рівень. Також досягнення стратегічних цілей ДПС неможливе без розуміння суспільством методів та напрямів роботи податкової.

Державна податкова служба України ефективно співпрацює з експертами EU Public Finance Management Support Programme for Ukraine у ключових напрямах розбудови служби та максимально використовує міжнародний досвід партнерів.