Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наталія КІЯШКО: забезпечення відкритості та прозорості, ефективна взаємодія з інститутами громадянського суспільства - важливі аспекти в роботі ДПС Сумщини

, опубліковано 23 вересня 2021 о 11:33

У рамках зміцнення партнерських відносин з громадськістю, сьогодні, 23 вересня, у податковій службі Сумської області проведено засідання Громадської ради.

Участь у засіданні взяли начальник Головного управління ДПС Сумській області  Наталія КІЯШКО та фахівці податкової за окремими напрямами діяльності, голова Громадської ради Анна КЛЄЦОВА та члени Громадської ради.

Діалог бізнесу та влади відбувся у форматі онлайн на платформі ZOOM.

Засідання розпочала голова Громадської ради, яка звернулася до учасників заходу із вступним словом, а також ознайомила із порядком денним.

Начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО у своєму виступі проінформувала представників громадянського суспільства про основні показники роботи управління протягом поточного року. Також було надано інформацію щодо нюансів одноразового (добровільного) декларування, яке стартувало у вересні та буде проходити протягом року. Посадовець акцентувала, що сьогодні податкова є транспарентною, сучасною, технологічною податковою службою, яка надає якісні та зручні послуги платникам податків, ефективно адмініструє податки, збори, платежі і виявляє нетерпимість до корупції.

На засіданні також розглянуто питання про зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування Системою автоматизованого моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризику (СМКОР); про документальні перевірки суб’єктів господарювання та характерні порушення виявлені під час перевірок платників податків та про результати фактичних перевірок РРО, типові порушення.

- Лише діалог державних органів із громадськістю може забезпечити високий рівень податкової культури платників, створить умови розуміння декларування доходів як виконання обов'язку щодо сплати податків перед державою та суспільством, що невідворотно призведе до економічного росту та благополуччя кожного, - підсумувала зустріч Наталія КІЯШКО та подякувала усім присутнім за участь у засіданні та активну позицію.