Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Керівник податкової служби Сумщини взяла участь в засіданні колегії обласної державної адміністрації

, опубліковано 22 вересня 2021 о 16:47

Засідання пройшло під головуванням голови Сумської обласної державної адміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО.

Члени Колегії та учасники засідання розглянули питання щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Також, увага була приділена  питанню благоустрою територій громад Сумщини.

- Головною потребою сучасності є забезпечення збалансованого та стійкого розвитку всіх сфер суспільства. Питання які сьогодні було розглянуто на засіданні колегії є дуже важливими у повсякденному житті людини. Фінансова самодостатність громад сприяє більшим можливостям у вирішенні проблем, які існують на місцях. Тому одним з головних суспільних завдань органів влади є належне наповнення бюджету та фінансування соціальних видатків на розвиток інфраструктури міст, сіл, селищ та об'єднаних територіальних громад. Виконання цього важливого завдання неможливе без досягнення високого рівня добровільного виконання обов'язків щодо сплати податків суб'єктами господарської діяльності та громадянами. В центрі уваги податкової служби постійно перебуває питання підвищення рівня податкової культури населення, зазначила начальник Головного управління ДПС у Сумській області, член колегії Сумської обласної державної адміністрації – Наталія КІЯШКО

Головне управління ДПС в Сумській області дякує сумлінним платникам за виконання зобов’язань перед бюджетами всіх рівнів та високий рівень соціальної відповідальності, адже своєчасно та у повному обсязі сплачені податки є запорукою ефективного соціально-економічного розвитку регіону та держави в цілому.