Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

З почесною місією до податкової Сумщини завітала народний депутат України – Анна Колісник

, опубліковано 03 вересня 2021 о 14:28

Сьогодні відбулася зустріч народного депутата України IX скликання, члена  Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної  Анни КОЛІСНИК з найкращими платниками податків Сумщини та керівним складом Головного управління ДПС у Сумській області на чолі з начальником - Наталією КІЯШКО.

Вітаючи в стінах установи народного депутата України, Наталія КІЯШКО зауважила, що важливість цієї зустрічі та діалогу важко переоцінити, оскільки  усі законотворчі документи, що стосуються бізнесу і наповнення бюджету держави, проходять через Комітет, в якому працює Анна КОЛІСНИК. У цьому контексті очільник податкової Сумщини підкреслила важливість прийняття Комітетом правильних рішень виходячи з потреб та можливостей як бізнесу, так і сучасного економічного стану країни.

У свою чергу Анна КОЛІСНИК відзначила важливість тієї роботи, яка сьогодні проводиться як владою, так і бізнесом на місцях в регіонах України.

- Оглядаючи пройдений шлях державотворення, слід сказати, що Державна податкова служба стала вузловою ланкою в наповненні державної скарбниці необхідними коштами. Ми маємо показувати цінність кожного платника податків для економіки України і безумовно приділяти увагу підприємствам, які роблять значний внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів. Тільки разом ми досягаємо високого результату, і внесок кожного – важливий,  - зауважила парламентарій.

За значний внесок у розвиток Української держави, вагомі досягнення у праці, активну громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці незалежності України Подяки отримали керівники підприємств ТОВ «КЕРАМЕЯ» та ТОВ «ВІТЧИЗНА» - Іван ТЕЛЮЩЕНКО та  Сергій ЧИЖИК.

Анна КОЛІСНИК акцентувала, що їй особливо приємно вручити Подяки Голови профільного Комітету Верховної ради підприємствам Сумщини на передодні  професійного свята Дня Підприємця.

Член Комітету подякувала представникам підприємств, які отримали нагороди, за відповідальність, державницьку позицію, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Сумської області і держави в цілому, а також за сумлінну сплату податків до бюджетів усіх рівнів.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, небайдужу громадянську позицію та вагомий особистий внесок у розвиток податкової системи в Україні народний депутат України вручила Подяки Голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данила ГЕТМАНЦЕВА заступнику начальника Головного управління ДПС у Сумській області Олексію МАЗУРЕНКУ, начальнику відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом – Артему СНЄЖКУ та головному державному інспектору – Павлу БОГУЛОВУ.

На завершення зустрічі Наталія КІЯШКО подякувала Анні КОЛІСНИК за відзнаку роботи колег та підприємств Сумщини та запевнила, що Головне управління ДПС у Сумській області налаштоване на плідну співпрацю з усіма суб’єктами господарювання Сумщини, всіляко сприятиме подальшому розвитку бізнесу у регіоні на благо соціально-економічному розквіту України.