Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наталія КІЯШКО: від професіоналізму, фахової праці та сумлінного виконання посадових обов'язків податківців залежить фінансовий добробут регіону та утвердження партнерських відносин з платниками податків

, опубліковано 30 липня 2021 о 10:17

- Від професіоналізму, фахової праці та сумлінного виконання посадових обов'язків податківців залежить фінансовий добробут регіону та утвердження партнерських відносин з платниками податків. Ми повинні працювати єдиною згуртованою командою на спільний результат, на цьому акцентувала начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО в ході апаратної наради, яка відбулася 29.07.2021 за участю керівників самостійних структурних підрозділів управління.

Під час апаратної наради обговорювався ряд нагальних питань: стан адміністрування податків та підсумки виконання індикативних показників за перше півріччя 2021 року, надання на належному рівні сервісних послуг платникам на місцях, вжиття заходів підвищення податкової культури населення у т. ч. через донесення платникам необхідної, актуальної та корисної інформації через засоби масової інформації.

Керівники структурних підрозділів Головного управління доповіли про підсумки роботи протягом першого півріччя за напрямами діяльності та про основні проблемні питання, які виникають при виконанні службових обов'язків. 

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Костянтин НІЛОВ нагадав колегам, що одним із головних принципів роботи Державної податкової служби є нульова толерантність до корупції.

На завершення засідання Наталія КІЯШКО  акцентувала увагу присутніх на завданнях та резервах забезпечення виконання бюджетних призначень: «Серед пріоритетів нашої роботи у другому півріччі – забезпечення максимальної ефективності роботи системи електронного адміністрування податків, пошук резервів для зростання доходів державного і місцевих бюджетів.»

Також, керманич податкової Сумщини запевнила, що керівництво Головного управління ДПС у Сумській області безкомпромісно реагуватиме на випадки корупційних проявів.