Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Олексій МАЗУРЕНКО взяв участь в онлайн вебінарі щодо обговорення проблемних питань ведення бізнесу

, опубліковано 08 липня 2021 о 11:39

Державна податкова служба України поглиблює співпрацю з Асоціацією платників податків України.

Так, 7 липня на он лайн платформі ZOOM проведено розширений вебінар за участю представників податкової служби та бізнесу.

 Головне управління ДПС у Сумській області у заході представили заступник начальника Олексій МАЗУРЕНКО, начальник управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Світлана КРАСНЮКОВА та начальник управління податкового аудиту Людмила ДЯДЧЕНКО.

Під час вебінару обговорено питання щодо: оподаткування, зупинки/відмови у реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування, віднесення підприємств до категорії ризикових, відшкодування ПДВ, проведення контрольно-перевірочних заходів та інших актуальних податкових питань сьогодення.

Як зазначив Олексій МАЗУРЕНКО, — практика пошуку порозуміння через відвертий діалог дуже корисна для обох сторін. «Не шукати один в одного порошинки в очах, а досягати порозуміння за столом переговорів — саме такі кроки  налагодження партнерських відносин з бізнесом є найефективнішими. Податківець – партнер платника податків, який може допомогти й порадити.», – впевнений посадовець.

Під час проведення зустрічі, яка пройшла у форматі конструктивного діалогу, присутні отримали відповіді на актуальні для них питання.

Сторони дійшли згоди проводити такі заходи щокварталу.