Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Юрій МЕЛЬНИК: кожен охочий може реалізувати свої таланти і знання в податковій службі, адже робота в податковій і аналітична, і творча одночасно

, опубліковано 01 липня 2021 о 14:33

З метою оновлення кадрового потенціалу та залучення молоді до роботи на державну службу в Головному управлінні ДПС у Сумській області у рамках дня відкритих дверей та ярмарки вакансій відбулася зустріч податківців зі студентами Сумського національного аграрного університету.

Заступник начальника Головного управління ДПС у Сумській області Юрій МЕЛЬНИК у вітальному слові розповів наскільки важливо знати та дотримуватись норм податкового законодавства у житті взагалі. Він зазначив: «Податки є невід’ємною частиною фінансового господарства держави. Це найважливіше джерело рішення економічних, соціальних, оборонних проблем, розвиток освіти, науки та культури.  А податкова служба є престижним роботодавцем»

Начальник управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу   Вікторія РЄЗНІК детально розповіла присутнім про функції структурних підрозділів ДПС, актуальні питання вступу на державну службу, проходження практики студентів y Головному управлінні ДПС у Сумській області та презентувала   «Зручно-бук» - як сучасний інструмент для залучення потенційних працівників ДПС.

Про нюанси проведення  податкових перевірок та функції управління податкового аудиту студентів проінформував начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Юрій ШАХОВ.

Ольга КАЙДАШ - завідувач сектору інформаційної взаємодії ознайомила студентів з інформаційними ресурсами Державної податкової служби, які представлені в соціальних мережах та з метою володіння змінами податкового законодавства з першоджерел закликала підписатися на них.

Під час зустрічі студентів також проінформували про можливість отримання податкової знижки за навчання.

Студенти або їх батьки працюють легально, сплачують податки, передбачені законодавством. Вони мають право до кінця поточного року подати декларацію до податкової інспекції і отримати податкову знижку.

Усього в регіональній службі працює майже пів тисячі фахівців. У районах та містах області створено 18 Державних податкових інспекцій та 6 Центрів обслуговування платників податків. Сьогодні це зручні приміщення з комфортними умовами, де кожному, у зручний для нього час, можна отримати консультацію, довідку або здати звітність.

Під час заходу відбулося обговорення актуальних питань та обмін думками. Студенти отримали відповіді на запитання, які здебільшого стосувалися працевлаштування в органах ДПС.