Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наталія КІЯШКО: ветерани податкової служби – люди, які своєю сумлінною працею та служінням державі здобули право на безмежну пошану від своїх молодших колег

, опубліковано 10 червня 2021 о 13:59

Ветерани податкової служби – люди, які своєю сумлінною працею та служінням державі здобули право на безмежну пошану від своїх молодших колег, про це зазначила начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО під час привітання з 70-річним ювілеєм Людмили ЗАВГОРОДНЬОЇ, яка  очолює Громадську організацію "Місцевого осередку ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів Державної податкової служби України" Сумської області".

 Громадська організація  опікується забезпеченням законних прав і інтересів ветеранів податкової служби, створенням умов для розвитку та розширення їх громадської діяльності, сприянням умов у поліпшенні матеріального добробуту ветеранів, а також організацією спілкування, підтримки їх морального стану, залученням до участі в патріотичному вихованні молоді, до посильної праці у громадській діяльності.

Очільниця податкової Сумщини побажала іменинниці міцного-міцного здоров’я та довголіття. «Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою», - зазначила Наталія КІЯШКО.

Варто сказати, що Людмила ЗАВГОРОДНЯ, яка стояла у витоків податкової служби, зробила вагомий вклад, як у саму службу, так і у ветеранську організацію. За  роки діяльності ГО зроблено чимало добрих і цікавих справ спрямованих на головне завдання:  авторитет та захист інтересів ветеранів податкової служби.