Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Наталія КІЯШКО: Міжнародний день захисту дітей – це добрий привід замислитися над проблемами дітей

, опубліковано 01 червня 2021 о 13:37

Щороку, в перший день літа, в Україні відзначають Міжнародний день захисту дітей.

Це свято було засноване в листопаді 1949 року в Парижі. Вже тоді людство зрозуміло, яку цінність мирне небо має для кожної дитини, для кожної сім’ї.

Міжнародний день захисту дітей – це добрий привід замислитися над проблемами і малят, і підлітків, і тих, хто наближається до межі, за якою дорослість. Цей день стосується життя і тих, котрі ще граються в пісочниці, і тих, котрі вже готуються до нового життя, переступаючи шкільний поріг. Дбати про дітей, робити їхнє дитинство щасливим, це проява людяності дорослих – дія чистосердного закону любові.

Котрий рік поспіль фахівці Головного управління ДПС у Сумській області опікуються малюками — підростаючим поколінням України.

Особлива увага спрямована на тих, хто потребує опіки найбільше — дітей-сиріт.

З нагоди дитячого свята, 1 червня 2021 року, начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО разом з головою профспілкового комітету установи Ольгою СКРИПКІНОЮ відвідали КЛПЗ «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини», в якому виховуються діти, позбавлені опіки батьків з раннього віку.

Такі гостини вже стали традиційними для вихованців закладу та їх викладачів, коли податківці з турботою і увагою приходять до дітей, приносять  подарунки та солодощі.

- Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє щаслива зірка. Любі хлопчики та дівчатка, зичимо вам чистого  мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень та міцного здоров’я. Нехай доля усміхнеться кожному із вас, зробить успішними і щасливими, - щиро побажала дітлахам Наталія Володимирівна.

Керівник податківців висловила вдячність вихователям та медичним працівникам закладу за те, що вони вкладають свою душу, любов, доброту у вихованців та створюють атмосферу родинного тепла та затишку для малюків.