Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Будьте уважні! «Податкові» шахраї!

, опубліковано 29 квітня 2021 о 16:46

Головне управління ДПС у Сумській області попереджає платників податків про можливі випадки шахрайства ніби-то від імені працівників Головного управління ДПС у Сумській області.

До суб'єктів господарювання, зареєстрованих на території обслуговування обласного центру, надходять телефонні дзвінки від невідомих осіб, які представляються співробітниками та заступниками керівника Головного управління ДПС у Сумській області.

Під час телефонної розмови суб'єкту господарювання повідомляють про перевірки та наполегливо  рекомендують врегулювати питання через керівництво. При цьому,  зловмисники вимагають матеріальну винагороду, яку просять перерахувати  на карту ОЩАДБАНКА 5167 8031 0957 6434.

Номери з яких телефонують на мобільні телефони: 0669519144 та 0667131627.

Просимо платників податків бути уважними, ретельно перевіряти інформацію, не дозволяти аферистам вводити себе в оману. Факти довіри шахраям завдають значних матеріальних збитків суб'єктам господарювання в ці складні часи та дискредитують податкову службу Сумщини.

Звертаємося до платників податків, тим паче в умовах сьогодення, бути свідомими та обачними, не піддаватися на провокації та, у разі отримання інформації про такі пропозиції, вчинення протиправних дій від імені працівників органів ДПС під виглядом працівників Державної податкової служби або нібито від їх імені негайно повідомити відповідний підрозділ Національної поліції за номером телефону 102 або телефонувати до Антикорупційного сервісу ДПС України «Пульс» за номером телефону 0 800 501 007, напрям «4».