Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Тривають зустрічі податківців з платниками податків щодо роз'яснення порядку застосування реєстраторів розрахункових операцій

опубліковано 26 лютого 2021 о 16:05

Так, 24 лютого 2021 року податківці зустрілися з суб'єктами малого та середнього підприємництва в приміщенні Конгрес-центру СумДУ.

Спілкувалися з платниками начальник відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Юрій ШАХОВ  та головний державний інспектор управління електронних сервісів  Олена БУЛГАКОВА.  

Коло питань, що турбують підприємців, досить широке і стосується майже усіх напрямів: від етапу реєстрації РРО, ПРРО до нюансів практичного щоденного використання.  Обговорення відбувалося у режимі питання-відповідь: кому обов’язково використовувати РРО вже зараз, які наступні терміни впровадження РРО, як правильно кодувати товар та передавати звітність, які реквізити фіскального чека та інші.   

 Окремо податківці зупинилися на питаннях використання більш сучасних – програмних РРО, для яких ДПС розробила безкоштовне програмне забезпечення.   

Нагадуємо, що на офіційному порталі ДПС України створений банер Програмні РРО, в якому зібрана вся актуальна інформація.

Робочі зустрічі продовжуватимуться.

 

 

Версія для друку