Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Привітання в. о. начальника Головного управління ДПС у Сумській області Юрія Мельника з нагоди Дня Соборності України!

, опубліковано 22 січня 2020 о 10:12

 

Юрій МЕЛЬНИК: «Впевнений, що нам  вдасться досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться наші нащадки!»

Шановні жителі Сумщини!

Протягом багатьох століть українці мріяли про незалежну єдину соборну державу, про те, щоб землі, які з історичних причин були поділені різними країнами, об’єдналися. Возз’єднання українців на своїй землі в єдиній Українській державі – вияв народної волі до самовизначення і консолідації, свідчення політичної зрілості нації.

Значення цього історичного факту неможливо переоцінити. У ньому зосереджено могутній національний і моральний дух нашого народу, він вкотре доводить, що головною, беззаперечною цінністю для всіх нас є соборна, незалежна держава.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов’язок: берегти світлу пам’ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності. Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю численних незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

Сердечно бажаю жителям Сумщини міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

Зі святом!

Слава Україні!