Сплата податків до бюджетів у нелегкий час – вагома підтримка економіки держави. Наповнення бюджету – одна з найбільш важливих складових фінансової стабільності країни, її обороноздатності та соціальної підтримки громадян.
Так, за інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області за 6 місяців 2024 року платники податків Степанівської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 55,3 млн гривень.
У розрізі податків та зборів забезпечено надходження з:
податку на доходи фізичних осіб – майже 33,0 млн грн;
єдиного податку - 10,2 млн грн;
земельного податку – 9,3 млн грн;
податку на нерухоме майно – 1,7 млн гривень.
Дякуємо платникам за фінансову підтримку місцевих громад!