Запровадження режиму воєнного стану в Україні стало серйозним випробуванням у фінансуванні життєдіяльності територіальних громад Сумщини.
Статистика бюджетних надходжень Андріяшівської громади свідчить про відповідально, своєчасно й повному обсязі сплачені суми податків, які формують фінансовий ресурс для життєдіяльності її мешканців в умовах війни.
За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області у 2023 році платники податків Андріяшівської територіальної громади сплатили до місцевих бюджетів 130,0 млн грн, у тому числі ПДФО у сумі 60,4 млн грн, єдиного податку у сумі 11,5 млн грн, земельного податку – 20,7 млн гривень.
Податківці стверджують, що суб’єкти господарювання Андріяшівської територіальної громади цілковито розуміють наскільки важливою є кожна сплачена до бюджету гривня й виконують свій обов’язок перед державою, сумлінно сплачуючи податки.