Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сумська ДПІ: питанням застосування й реєстрації РРО/ПРРО – особлива увага

опубліковано 18 вересня 2023 о 10:20

Фахівці Сумської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області проводять активну роботу щодо роз’яснення нововведених змін, для платників податків, які здійснюють розрахункові операції у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, у зв’язку з прийняттям Закону України від 30 червня 2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану». 

Так, нещодавно в центрі обслуговування платників Сумської ДПІ проведено зустріч з платниками податків міста. Увагу було акцентовано на новаціях застосування РРО та платіжних терміналів при здійсненні готівкових розрахунків, перевагах використання та порядок реєстрації ПРРО, ведення товарного обліку, відновлення штрафних санкцій за порушення  готівкових розрахунків та встановлення їх нових розмірів. Зазначено переваги застосування ПРРО тощо. Платникам також надали практичні поради у заповненні  заяв для реєстрації  ПРРО  та відповіли на їхні запитання. 

Зокрема, звернуто увагу, що з 1 жовтня за виявлені порушення при проведенні або непроведенні фіскалізації готівкових операцій штрафні санкції будуть застосовуватися до усіх суб’єктів господарювання, окрім   спрощенців 1 групи.