Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Центрі обслуговування платників Конотопської ДПІ протягом січня – листопада 2021 року надано близько 6 тисяч адміністративних послуг

опубліковано 08 грудня 2021 о 13:04

За січень – листопад 2021 року фахівцями Центру обслуговування платників Конотопської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області надано 5997 адміністративних послуг. Найчастіше платники податків звертаються за наступними послугами:

- видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з державного реєстру фізичних осіб – платників податків – 4255;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 975.

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на субсайті Головного управління ДПС у Сумській області.

         Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Конотопської ДПІ ГУ ДПС у Сумській  області знаходиться за адресою м. Конотоп, пр. Миру, 2. На сьогоднішній день відвідування Центру обслуговування обмежено з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями).

Відповідно до встановлених правил прийом платників здійснюється в масках, гумових рукавичках за попереднім записом на конкретну годину прийому (за телефоном, через електронну скриньку) виключно для невідкладних послуг у разі гострої необхідності, а саме: видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та внесення до паспорту громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь - які платежі за серією та номером паспорта.

Прийом всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через скриньки для кореспонденції, через режим «Листування ДПС»  в Електронному кабінеті або поштою.

Звертаємо вашу увагу на можливість на необхідність використання «Електронного кабінету», адже дистанційна форма комунікації є найбезпечнішою, особливо у період дії карантинних обмежень.

Також пропонуємо спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісів:   «InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot у соціальній мережі Фейсбук: Державна податкова служба  України https://www.facebook.com/TaxUkraine, Головне управління ДПС у Сумській області  https://www.facebook.com/tax.sumy/.