Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За січень - листопад 2021 року послугами Центру обслуговування платників Охтирської ДПІ скористалися 9698 громадян

опубліковано 07 грудня 2021 о 09:16

З початку року послугами Центру обслуговування платників Охтирської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області скористалися 9698 громадян.

Найпопулярнійшою є послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків (отримали 3783 громадян).

Перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрі обслуговування платників, можна переглянути на субсайті Головного 

Нагадуємо, що Центр обслуговування платників Охтирської ДПІ Головного управління   ДПС у Сумській  області знаходиться за адресою м. Охтирка, вул. Снайпера, 3.                                 

На сьогоднішній день відвідування Центру обслуговування обмежено з метою профілактики, запобігання поширення та мінімізації інфікування коронавірусом працівників територіальних органів Державної податкової служби України, які здійснюють обслуговування платників в центрах обслуговування платників, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  COVID-19, спричиненої короно вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями).

В межах даної Постанови прийом платників здійснюється в масках, гумових рукавичках за попереднім записом на конкретну годину прийому ( за телефоном, через електронну скриньку) виключно для невідкладних послуг у разі гострої необхідності, а саме: видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та внесення до паспорту громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь - які платежі за серією та номером паспорта.

Прийом всієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через скриньки для кореспонденції, через режим «Листування ДПС»  в Електронному кабінеті або поштою.

 Використовуйте можливості «Електронного кабінету», адже дистанційна форма комунікації є найбезпечнішою, особливо у період дії карантинних обмежень.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісів:   

«InfoTAX»   https://t.me/infoTAXbot

у соціальній мережі Фейсбук:

Державна податкова служба  України https://www.facebook.com/TaxUkraine

Головне управління ДПС у Сумській області  https://www.facebook.com/tax.sumy/

Підписуйтесь на канали інформування

ДПС Телеграм https://t.me/tax_gov_ua

Державна податкова служба УкраїниYou Tube youtube.com/TaxUkraine.

Охтирська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області