Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

На Краснопільщині тривають зустрічі представників влади та податкової

опубліковано 25 листопада 2021 о 10:04

Днями начальник Краснопільської ДПІ  Володимир ГУЛИЙ зустрівся з головою Краснопільської ОТГ Юрієм Яремчуком.

На порядку денному стояло ряд важливих питань податкового напряму.

Так, посадові особи обговорили наявність податкового боргу на території об'єднаної територіальної громади, який

Питання податкового боргу перебуває на контролі податкової і з метою недопущення накопичення боргів та погашення існуючих триває постійний діалог з платниками податків та органами місцевого самоврядування.

Так, станом на 01.10.2021 року по Краснопільській селищній ТГ обліковується податковий борг до місцевих бюджетів на загальну суму 3149,9 тис. гривень, а саме:

земельний податок з юридичних осiб

1 432,3 тис. грн

орендна плата з юридичних осiб

1 014,0 тис. грн

земельний податок з фiзичних осiб

241,6    тис. грн

 

Порядок проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування, яке стартувало 1 вересня поточного року та триватиме до 1 вересня 2022 року, - питання дня. Тому податківці постійно на зустрічах з представниками місцевого самоврядування приділяють йому увагу

Володимир ГУЛИЙ зазначив, що нерухоме майно, як от квартира площею до 120 кв.м, житловий будинок до 240 кв.м, та нерухомість комерційного призначення до 60 кв.м. декларуванню не підлягають, як і інші активи сумарна вартість яких не перевищує 400 тис. грн.

У випадку, коли ж громадянин виявить бажання задекларувати активи, йому необхідно подати одноразову декларацію за допомогою приватної частини Електронного кабінету платника податків до 1 вересня 2022 року, а впродовж 30 днів після подання документу, сплатити одноразовий збір. Його розмір залежатиме від виду об’єкту – від 2,5 від.до 9 відс.

Під час зустрічі посадові особи приділили увагу і питанню фактам виплати заробітної плати менше встановленого мінімального рівня на території ОТГ.

Діалог та співпраця триває.