Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Програмний РРО (Ромни)

, опубліковано 18 жовтня 2021 о 14:13

Роменська ДПІ Головного управління ДПС у Сумській області нагадує, що відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання для здійснення розрахунків  за товари  та послуги можуть за власним вибором обрати  вид РРО, засобами якого мають намір здійснювати реєстрацію розрахункових операцій – класичний або програмний РРО.

Програмний РРО  будь-який комплекс, який реєструє розрахункові операції і кількість проданого товару, незалежно від використовуваного пристрою. ПРРО можна встановити на комп’ютер, планшет, смартфон чи інший ґаджет, який має операційну систему та підключення до Інтернет. Програмне забезпечення для встановлення на ґаджети суб’єктів господарювання є безкоштовним, розроблене ДПС України.

При цьому програмні РРО дозволяють зменшити витрати на придбання та обслуговування РРО, в порівнянні з апаратними РРО, швидко зареєструвати РРО при відкритті нової торгової точки, інтернет-магазину тощо. 

Користувачам ПРРО необов'язково купувати принтер. Програмний РРО видаватиме електронний чек, який також можна буде надіслати покупцю на електронну пошту, або на основні комунікаційні месенджери по номеру телефону.