Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

В Шосткинській ДПІ платникам роз'яснюють нюанси користування електронними сервісами

, опубліковано 13 жовтня 2021 о 13:24

Фахівці Шосткинської ДПІ Головного управління ДПС у Сумській  області постійно проводять зустрічі   з платниками податків та громадянами  Шосткинської ОТГ, під час яких  податківці проводять інформаційну-роз'яснювальну роботу щодо  подання одноразової добровільної декларації та про отримання адміністративних послуг за допомогою Електронного кабінету. 

Податківці знайомлять з найпопулярнішим онлайн-інструментом для співпраці з податковою службою – Електронним кабінетом платника, який поєднує у собі ряд можливостей, серед яких – сплата податків, подання звітності, заяв, декларацій, у тому числі, одноразової добровільної декларації та багато іншого. Сервіс знаходиться у відкритому доступі, його легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит "Електронний кабінет ДПС" або перейти за посиланням cabinet.tax.gov.ua. Окремо фахівці інспекції акцентують увагу на нову послугу "Е-повернення" – дистанційне подання заяви на повернення коштів, декларацію на податкову знижку тощо.

Учасникам зустрічі роз’яснюються особливості застосування норм  Закону України від 15.07.2021 № 1539-IX    шодо  одноразового (спеціального) добровільного декларування. У ході діалогу обговорюються  законодавчі норми, що визначають перелік активів, які слід декларувати та які відомості слід зазначати в одноразовій спеціальній декларації, ставки та строки сплати збору з одноразового добровільного декларування, приклади заповнення форми одноразової добровільної декларації та порядок її подання через Електронний кабінет платника.

Використання електронних сервісів ДПС, які за рахунок використання сучасних інформаційних технологій забезпечують дистанційне спілкування з податковою, значно спрощують отримання адміністративних послуг, довідок, подання звітності. Також за допомогою сервісів «InfoTAX», «ЗІР», сторінок в соціальних мережах Facebook, Telegram-канал платники податків можуть першими отримувати анонси та роз’яснення фахівців, новини податкової та іншу корисну інформацію  Шосткинська ДПІ  пропонує платникам податків активно користуватися електронними сервісами податкової служби, адже в теперішніх умовах пандемії це не просто зручно, а й безпечно.

Усні консультації та практичну допомогу з питань застосування електронних сервісів ДПС та одноразового (спеціального) добровільного декларування платники податків можуть отримати, звернувшись у Центр обслуговування платників Шосткинської ДПІ або зателефонувати за номером :  (05449)-2-30-73.

 Долучайтесь до інформаційних ресурсів ДПС України:

Офіціний вебпортал Державної податкової служби України: https://tax.gov.ua/

Faceboook ДПС України: www.facebook.com/TaxUkraine
Faceboook ДПС у Сумській  області: www.facebook.com/tax.sumy/
Telegram ДПС України: https://t.me/tax_gov_ua