Головне управління ДПС
у Сумській області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За вісім місяців видано 7972 сертифікати «кваліфікованого електронного підпису» (Суми)

, опубліковано 21 вересня 2021 о 10:45

 Як казали в минулому, «Хто володіє інформацією, той володіє світом», а в нашій реальності – хто володіє електронним підписом, той володіє доступом до широкого кола інформаційних ресурсів.

Відповідно до п. 4 статті 18 Закону України «Про електронні довірчі послуги» «кваліфікований електронний підпис має таку саму юридичну силу, як і власноручний підпис, та має презумпцію його відповідності власноручному підпису». Електронний підпис фактично є електронним посвідченням особи, що дозволяє безпечно та надійно ідентифікувати людину в мережі Інтернет, на офіційних інформаційних ресурсах органів державної влади та організацій приватного бізнесу. Така ідентифікація дозволяє отримати в онлайн-режимі (тобто не виходячи з дому) значну кількість різноманітних послуг, що особливо актуально під час карантинних обмежень.

Працівниками сектору реєстрації користувачів при Головному управлінні ДПС у Сумській області Управління центру сертифікації ключів інформаційно- довідкового Департаменту ДПС України проводиться роз’яснювальна робота щодо переваг отримання послуг в онлайн-режимі, який знаходиться у приміщенні ЦОП Сумської ДПІ надаються послуги по отриманню «кваліфікованого електронного підпису».

За вісім місяців 2021 року було видано 7972 сертифікатів  «кваліфікованого електронного підпису».